Vybrané články na hlavní straně

25 klasických pohádek

21 Březen

Vyprávějí: Matouš Ruml, Tereza Bebarová, David Matásek, Miroslav Táborský, Norbert Lichý, David Novotný, František Kreuzmann a Iveta Bartošová

Velká sbírka pohádek pro každou rodinu! 25 pohádek – 274 minut

České národní pohádky v podání Matouše Rumla, Terezy Bebarové, Davida Matáska, Miroslava Táborského, Norberta Lichého, Davida Novotného, Františka Kreuzmanna a Ivety Bartošové. Nové nahrávky, tradiční zpracování, excelentní interpreti, hudební doprovod. Vhodné pro malé i velké posluchače.

Nezkrácená četba 274 minut.

ODKAZ ZDE

Přečíst celý článek »

Ivan Kraus – Literární novinky

12 Září

čtou Jan a Ivan Krausovi

Opravdová literární novinka je kniha, která nikdy nezestárne. Kromě toho v posteli večer nechrápe a nepřerušuje čtení reklamou. Bratři Krausové se tentokrát podělí o své zkušenosti s četbou a literaturou.
Originální a autentické autorské čtení z knih Ivana Krause doplňuje řada vtipných glos a poznámek. Záznam představení z pražské Violy.

Objednávejte ZDE

Přečíst celý článek »

Miloslav Švandrlík: Žáci Kopyto a Mňouk

02 Září

Čte Matouš Ruml

Příhody žáků Kopyta a Mňouka baví již několik generací čtenářů. Spisovatel Miloslav Švandrlík je psal původně na pokračování pro dětský časopis. Humorné příběhy nerozlučné dvojice žáků základní školy stále vycházejí knižně a těší se trvalému zájmu malých i velkých příznivců. Interpretem nové audioknižní verze se stal oblíbený herec Matouš Ruml. Deset vtipných a napínavých povídek o dobrodružstvích dvou kamarádů z Posázaví a jejich spolužáků nadchne posluchače každého věku.

OBJEDNÁVEJTE ZDE

Přečíst celý článek »

Lepší usínání (uspávací zvukové kulisy pro děti)

06 Únor

Audio pomocník do dětského pokoje.

Vyzkoušené monotónní zvuky, které pomáhají usnout! Všichni rodiče znají ten problém – naše dítě nechce spát. Tato vynalézavá pomůcka může naše miminka, batolata i předškoláky zklidnit a přenést je do říše snů. Záznam obsahuje pět různých zvukových stop – pět hodin pro lepší usínání. Moře, jízda autem, pračka, vysavač a fén jsou osvědčené „spánkové hity“. Pusťte svým dětem vybraný zvukový program a vytvořte jim originální akustické prostředí k usínání.

OBJEDNÁVEJTE ZDE


Přečíst celý článek »

Andělská hudba (Relaxační skladby)

08 Srpen
Instrumentální melodie pro relaxaci a snění.
Uvolněte se a usínejte při poslechu andělské hudby. Sedm skladeb, které přinášejí zklidnění a navozují
příjemnou náladu. Od tvůrců úspěšného projektu „Fantastický spánek“.
Objednávejte ZDE