Jiřina Švorcová

Poslechněte si audiovzpomínky Jiřiny Švorcové!

07 Září

Převzato z Čerta na koze

Jiřina Švorcová za mikrofonem! Natočila své vzpomínky! Herečka Jiřina Švorcová opět pracuje! Legendární Žena za pultem totiž vydává knihu a natočila v nahrávacím studiu své vzpomínky. V podobě 2CD je 6. září 2010 vydá vydavatelství Fonia. Všichni příznivci populární herečky se mohou těšit nejen na její hlas a vyprávění o životě, ale i na knihu nazvanou Jiřina Švorcová – Osobně, kterou napsal Miroslav Graclík.

Herečka Jiřina Švorcová vypráví svůj životní příběh na 2CD. Vzpomíná na dětství a mládí, připomíná své slavné divadelní, filmové i televizní role. Nahrávka zvukových memoárů poodhaluje i soukromý život herečky. Po životních cestách provází posluchače svým nezaměnitelným hlasem a dokazuje, že je bez diskuse stále výraznou recitátorkou a herečkou. Režie zvukové nahrávky se ujal zkušený František Špergr a scénář si napsala sama umělkyně spolu s Miroslavem Graclíkem.

„Jsem ráda, že jsem mohla tuhle zkušenost absolvovat a po letech se dostat k mikrofonu. A zjistit, že si s ním ještě vím rady, že umím mluvit, dýchat a že mikrofon zůstal mým kamarádem, jakým býval před lety. Jsem vděčná těm, kteří mi umožnili tuhle práci udělat,“ řekla nám Jiřina Švorcová, jejíž nové a svým způsobem i ojedinělé album AUDIOVZPOMÍNKY vyjde již 6. září 2010.

A 22. září se potom na knihkupeckých pultech objeví kniha nazvaná Jiřina Švorcová – Osobně s podtitulem Zpověď Ženy za pultem, kterou vydává nakladatelství XYZ. Jedná se o obsáhlý a velmi otevřený rozhovor, který s Jiřinou Švorcovou vedl Miroslav Graclík. Ve výpravné knize budou stovky mnohdy raritních a dosud nezveřejněných fotografií, které ze svého archivu poskytla sama umělkyně. A nebudou chybět ani názory známých tváří na Jiřinu Švorcovou a také co si o nich myslí ona sama i kompletní výpis jejích divadelních a filmových rolí a další faktografické údaje.

Slavnostní křest, spojený s autogramiádou, Jiřiny Švorcové proběhne v Paláci knih Luxor (Václavské náměstí 41, Praha 1) ve středu 20. 10. 2010 od 16 hodin.

AUDIOVZPOMÍNKY JIŘINY ŠVORCOVÉ

01 Září

Jiřina Švorcová za mikrofonem! Natočila své vzpomínky!

Objednací číslo: 205548

Cena: 199 Kč. Objednávejte ZDE.

Audio

Herečka Jiřina Švorcová opět pracuje! Legendární Žena za pultem totiž vydává knihu a natočila v nahrávacím studiu své vzpomínky. V podobě 2CD je 6. září 2010 vydá vydavatelství Fonia. Všichni příznivci populární herečky se mohou těšit nejen na její hlas a vyprávění o životě, ale i na knihu nazvanou Jiřina Švorcová – Osobně, kterou napsal novinář Miroslav Graclík.

Herečka Jiřina Švorcová vypráví svůj životní příběh na 2CD. Vzpomíná na dětství a mládí, připomíná své slavné divadelní, filmové i televizní role. Nahrávka zvukových memoárů poodhaluje i soukromý život herečky. Po životních cestách provází posluchače svým nezaměnitelným hlasem a dokazuje, že je bez diskuze stále výraznou recitátorkou a herečkou. Režie zvukové nahrávky se ujal zkušený František Špergr a scénář si napsala sama umělkyně spolu s Miroslavem Graclíkem.

„Jsem ráda, že jsem mohla tuhle zkušenost absolvovat a po letech se dostat k mikrofonu. A zjistit, že si s ním ještě vím rady, že umím mluvit, dýchat a že mikrofon zůstal mým kamarádem, jakým býval před lety. Jsem vděčná těm, kteří mi umožnili tuhle práci udělat,“ řekla nám Jiřina Švorcová, jejíž nové a svým způsobem i ojedinělé album AUDIOVZPOMÍNKY vyjde již 6. září 2010.

Začátkem října se potom na knihkupeckých pultech objeví kniha nazvaná Jiřina Švorcová – Osobně s podtitulem Zpověď Ženy za pultem, kterou vydá nakladatelství XYZ. Jedná se o obsáhlý a velmi otevřený rozhovor, který s ní vedl novinář Miroslav Graclík. Ve výpravné knize budou stovky mnohdy raritních a dosud nezveřejněných fotografií, které ze svého archivu poskytla sama umělkyně. A nebudou chybět ani názory známých tváří na Jiřinu Švorcovou a také co si o nich myslí ona sama i kompletní výpis jejích divadelních a filmových rolí a další faktografické údaje. Podzim 2010 bude zkrátka ve znamení Jiřiny Švorcové!