2013

Rodinný sjezd můžete prožít s bratry Krausovými na novinkovém CD

30 Září

Bratři Krausovi tradičně načetli další novinkové příběhy, tentokrát z knihy Rodinný sjezd, na CD. Spisovatel Ivan Kraus těží ve svých humoristických povídkách z příhod své velké a svérázné rodiny. Jan Kraus přiznal, že měli s Ivanem štěstí narodit se v báječné rodině: „Díky tomu jsme mohli pochopit, že taková rodina je něco impozantního, silného a velkolepého. Rádi bychom poslali dál, že taková rodina je bezvadná.“

Při společné interpretaci obou bratrů vzniká neopakovatelná atmosféra. Originální a autentické autorské čtení doplňuje řada vtipných glos a poznámek. V úvodu nahrávky Ivan Kraus přiznává svým mottem: „Někdy je k pochopení skutečnosti zapotřebí hodně fantazie.“ Jak známý spisovatel také prozradil, těžší je pro něj příběhy psát, než číst před publikem.

Přečíst celý článek »

Jan Kraus, Ivan Kraus – Rodinný sjezd

30 Září

Obj. č.:209553
Běžná cena:199Kč vč. DPH
Naše cena:179Kč vč. DPH
Ušetříte:20Kč (10%)

Dostupnost: Skladem

V prodeji od: 12.08.2013

Přečíst celý článek »

Boříkovy lapálie/Bořík & spol. (Vojtěch Steklač)

11 Leden

Vydali jsme jako 2CD

Datum vydání: 07.01.2013
Rok natočení: 2001
Obj. č.:209552
Naše cena:199Kč vč. DPH

Nejznámější příhody z knih Boříkovy lapálie a Bořík & spol. v podání herce Josefa Dvořáka! Knihy o Boříkovi od spisovatele Vojtěcha Steklače patří již po několik desetiletí k nejoblíbenějším knihám pro děti a mládež. Příhody žáka základní školy Boříka a jeho klukovské party vycházely původně na pokračování v časopisech pro mládež, kde si získaly takový ohlas, že se dočkaly hned několikanásobného knižního vydání. Vtipné a napínavé příběhy navazují na tradici knih jako Bylo nás pět nebo Mikulášovy patálie a dobře se u nich baví nejen žáci, ale i jejich rodiče. Reedice nahrávek z let 2001 a 2002 v režii Jana Fuchse.

Přečíst celý článek »